Rolety

W celu kompleksowego zaopatrzenia Państwa domów w osłony okienne oferujemy rolety wewnętrzne wszelkiego typu, oraz zewnętrzne w bogatej kolorystyce do wyboru.
Dla Państwa wygody zapewniamy również pomiar i montaż sprzedawanych przez nas osłon okiennych.
Zapraszamy do naszego salonu aby wybrać dla siebie wymarzony rodzaj rolek oraz kolorystykę i rodzaj tkaniny z wielu proponowanych wzorów.

Rolety to praktyczny i raczej nieodzowny element dekoracji nowoczesnego okna. VERTEX jest jednym z czołowych producentów wewnętrznych rolet okiennych w Polsce. W naszej ofercie w Lubinie posiadamy wszystkie popularne typy rolet: mini rolety, rolety dzień noc, rolety w kasecie, plisy, rolety na okna dachowe plisy dachowe oraz nowoczesne rolety rzymskie. Szeroka gama tkanin roletowych od gładkich, poprzez żakardowe z ozdobnymi teksturami, aż po tkaniny 100% zaciemniające – sprawia iż nasze rolety dopasujesz do każdego wnętrza.

Nasz sklep w  Lubinie z roletami oferuje również bardzo modne rolety plisowane z różnym typami mocowań: plisy bezinwazyjne (montowane bezpośrednio na ramę okienną bez wiercenia otworów) oraz plisy inwazyjne (montowane do listew przyszybowych) wybierane w przypadku okien, które są nieotwierane np. witryna. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą rolet dostępną w naszym sklepie z roletami w Lubinie .

Rolety wewnętrzne Dzień Noc w Lubinie – bezinwazyjny montaż

Rolety Dzień Noc Bezinwazyjne to obecnie najpopularniejsze osłony okienne, montowane bezpośrednio na ramie okiennej co nie wymaga wiercenia w niej otworów.
Posiadają wysokiej jakości mechanizm samohamujący oraz wieszak pasujący do większości modeli okien. Dzięki takiemu rozwiązaniu montaż rolet Dzień-Noc jest banalnie prosty. Roleta Dzień Noc VERTEX standardowo wyposażona jest w system prowadzeń żyłkowych, który utrzymuje materiał przy szybie nawet przy uchylonych oknach zapobiegając swobodnemu „powiewaniu” tkaniny.
Nasze rolety Noc i Dzień  dostępne są do obejrzenia w sklepie w Lubinie, a oferujemy je z różnymi typami tkanin w pasy.
W naszej ofercie posiadamy również rolety dzień noc w kasecie oraz rolety dzień noc wolnowiszące i absolutny HIT ostatniego roku Rolety Dzień Noc Białe oraz Rolety Dzień Noc Szare.

Rolety wewnętrzne Plisowane w Lubinie

Rolety Plisowane  marki VERTEX to innowacyjny i nowoczesny system okienny, który cieszy się ogromną popularnością wśród Klientów. Konstrukcja oraz przemyślany system montażowy rolet harmonijkowych plisowanych sprawia, że plisa w żaden sposób nie przeszkadza podczas otwierania okna. Zamontowanie rolety plisy harmonijkowej za pomocą specjalnie zaprojektowanych, nowatorskich zatrzasków, umożliwia łatwe i szybkie zamocowanie rolet plis.
Do montażu rolety plisowanej harmonijkowej Premium stworzyliśmy bardzo dokładną instrukcję obrazkową, dzięki której zamontowanie jest proste, łatwe i nie stwarzające żadnych problemów. Rolety Plisowane dostępne są w Lubinie z różnymi typami tkanin.

ROLETY NADSTAWNE w Lubinie

Rolety nadstawne, które inaczej możemy też nazwać nasadkowymi lub nakładanymi montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących. Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.

ROLETY ZEWNĘTRZNE w Lubinie

Roleta zewnętrzna – może być montowana w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.

Nasze zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed owadami.

ROLETY NADPROŻOWE

Rolety systemu nadprożowego to specjalny system konstrukcyjny stosowany w nowo wznoszonych budynkach. Elementy systemu nadprożowego zapewniają szybkie i proste wbudowanie do każdego rodzaju muru, pewne i stabilne mocowanie do elementów konstrukcyjnych budynku oraz skuteczną izolację termiczną i akustyczną. Stabilność konstrukcji skrzynki zachowana jest dzięki stalowemu zbrojeniu oraz aluminiowym nośnikom tynku. Skrzynka rolety nadprożowej jest w pełni zabudowana. Dzięki temu system ten można idealnie wpasować w koncepcję architektoniczną budynku. Możemy tu zastosować wszystkie rodzaje profili (PA-39, PA-45, PA-52, PVC-37 lub PVC-52) w całej dostępnej gamie kolorystycznej.

 

Oferujemy RATY 0% na rolety w Lubinie.