Okna

Oferujemy Państwu Okna uznanego Polskiego producenta stolarki okiennej z PCV, drewna i aluminium  – Firmy BUDVAR.
Budvar - Okna PCV LubinNowoczesne technologie zastosowane u oknach firmy BUDVAR, gwarantują mocną i stabilną konstrukcję oraz długoletnie bezawaryjne działanie.

Okna PCV i drewniane montujemy w Lubinie w Legnicy , w Głogowie i okolicznych miejscowościach.

Oferujemy stolarkę na najwyższym poziomie i z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań. Nasze okna  PCV oraz aluminiowe , które są dostępne w Lubinie, które nie tylko doskonale się prezentują, ale też stanowią idealną barierę akustyczną oraz termiczną. To również niezawodna ochrona przed niepożądanymi gośćmi w domu czy mieszkaniu (wersje antywłamaniowe). Odpowiednie okna to także niezwykła energooszczędność (dodatkowe, solidne uszczelki stanowią zabezpieczenie przed powstaniem nieszczelności, a tym samym ograniczają do minimum ewentualne straty energii).

W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle funkcjonalne i estetyczne produkty w wersji standardowej oraz energooszczędnej. Są to m.in. okna aluminiowe bądź PCV antywłamaniowe, ze zwiększonymi parametrami termoizolacji, z niskim progiem, z ukrytym skrzydłem lub zawiasami, z automatyką, a także z wklejonym pakietem szybowym. Ponadto są one dostępne w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru, dzięki czemu będą się doskonale komponować z każdym budynkiem. Proponujemy produkty wykonane w bieli, drewnopodobne, a także w wybranych barwach z palety RAL.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i specyfikacją poszczególnych modeli. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

titanium technology

Titanium Technology

Profile Titanium Technology, z których produkowane są okna i drzwi Budvar Centrum cechują się wyjątkową termiką, dużą sztywnością, niezwykłym połyskiem i wysoką odpornością powierzchni.

niewidoczny zgrzew

Niewidoczny zgrzew – OKNA PCV w Lubinie

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie wyprodukować doskonałej jakości okna i  drzwi o niespotykanej dotychczas estetyce – z niemal niewidocznymi zgrzewami.

trzecia uszczelka

Trzecia uszczelka w plastikowych oknach Lubin i okolice

Chcąc uzyskać jeszcze lepsze parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej proponujemy naszych klientom dodatkową, trzecią uszczelkę. Sam zadecyduj jakie okno chcesz mieć

okna bez ołowiu

Okna bez ołowiu

Pracujemy w zgodnie z naturą. Ekologia to priorytet.  Do wszystkich produkowanych okien i drzwi stosujemy profile bez domieszek ołowiu, a także kadmu i innych związków metali ciężkich.

Okna standardowe
Wysokiej jakości okna, cechujące się  wyjątkową szczelnością i wytrzymałością na warunki atmosferyczne. Dzięki świetnym parametrom technicznym sprawdzają się także jako okna do domów pasywnych

OKNO T- Energy pozwala na zatrzymanie w domu maksymalnej ilości ciepła, ograniczając tym samym wydatki na ogrzewanie. Ciepłe okna, to niższe rachunki. Okno charakteryzuje się prostym, kanciastym kształtem, który idealnie współgra z nowoczesnym budownictwem. Najwyższy poziom estetyki zapewnia technologia niewidocznych zgrzewów.

  • Kanciasty kształt
  • Niewidoczne zgrzewy

    Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Lubinie

Oferujemy RATY 0% na cały asortyment – okna PCV i DRZWI na raty w Lubinie.