Bramy garażowe

Witaj w świecie bram garażowych WIŚNOWSKI.

Brama garażowa jest nieodzownym elementem każdego garażu. Od prawidłowego wyboru rodzaju bramy będzie zależała późniejsza eksploatacja pomieszczenia. Zakup bramy jest inwestycją na kilka lat, dlatego warto się zastanowić jaka brama będzie dla Państwa najlepszym rozwiązaniem. W przypadku braku miejsca przed garażem najlepszym rozwiązaniem jest zakup bramy uchylnej, gdyż do jej otwarcia nie potrzeba dużej przestrzeni. Innym aspektem jest miejsce w garażu na zamontowanie chociażby prowadnic. Konstrukcja niektórych budynków nie daje takiej możliwości, co z kolei uniemożliwia montaż bramy uchylnej. Wówczas warto pomyśleć o bramie dwuskrzydłowej, której konstrukcja umożliwia otwieranie jej na zewnątrz.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednego z największych Polskich producentów.
Katalogi ONLINE do pobrania tutaj

UniPro
Wyróżnione Laurem Konsumenta, bramy garażowe segmentowe UniPro, zapewnią w Państwa garażu idealną ciszę i ciepło. To funkcjonalne, bezpieczne i komfortowe rozwiązanie, przeznaczone w szczególności dla garaży ogrzewanych (bramy ciepłe). W zależności od wysokości nadproża i jego kształtu, bramę można dostosować do indywidualnych potrzeb. W ofercie posiadamy szeroki wybór wzorów i struktury powierzchni. Bramy są dostępne w wersji ręcznej lub automatycznej z optymalnie dopasowanym napędem.

Model UniPro jest flagowym produktem w ofercie bram WIŚNIOWSKI®, który został zaprojektowany, aby spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa i komfortu. Pod względem estetycznym, na Klientów czeka ogromna ilość wariantów, pozwalając na perfekcyjne dopasowanie bramy do fasady budynku.

Dodatkowe informacje:
– współczynnik przenikania ciepła: Uk=1,07 W/m2 x K
– współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB
– skrzydło bramy z paneli stalowych 40 mm, wypełnionych pianką poliuretanową bezfreonową
– zaawansowane systemy uszczelniające (na całym obwodzie)
– liczne zabezpieczenia (przeciw przeciążeniowe, przed przytrzaśnięciem palców, na wypadek pęknięcia linki, fotokomórki)
– różne typy prowadzeń i rodzaje sprężyn – w zależności od potrzeb

bez przetłoczeńprzetłoczenia wysokie, kolor antracytbez przetłoczeń, kolor macorebez przetłoczeń, kolor dąb antycznyprzetłoczenia kasetonowe, kolor niestandardowyprzetłoczenia kasetonowe, kolor niestandardowybez przetłoczeń, kolor antracytbez przetłoczeń, kolor złoty dąbprzetłoczenia niskie, kolor RAL 9016przetłoczenia niskie, kolor niestandardowy, drzwi boczne aluminiowe

Prime
Brama garażowa segmentowa Prime to nowość w ofercie WIŚNIOWSKI®. Producent wyposażył model Prime w liczne, unikatowe rozwiązania technologiczne, aby stworzyć nową generację bram garażowych, podnoszących poprzeczkę w swojej klasie – dla najbardziej wymagających Klientów i potrzeb domów pasywnych. Podstawą innowacyjności jest tu termoizolacyjny panel INOVO o grubości 60mm. Dzięki specjalnemu kształtowi, zawiasy i uchwyty są ukryte, podnosząc bezpieczeństwo użytkowania bramy i jej walory wizualne. Konstrukcja modelu Prime została przemyślana w każdym, najdrobniejszym szczególe, aby brama pracowała cicho, sprawnie i bezproblemowo przez wiele lat.

Dodatkowe informacje:
– wskaźnik U panelu INNOVO=0,37 W/m2 x K
– rewelacyjny współczynnik przenikania ciepła = 0,9 W/m2 x K (dotyczy bramy 3000 x 3000 mm)
– nowatorskie osłony prowadnic, rolek, wału i sprężyn
– szeroki wybór wzorów, kolorów, struktur i rozmiarów

W naszej ofercie znajdą Państwo również bramy garażowe panelowe oraz rolowane firmy Portos.

Oferujemy RATY 0% na Bramy garażowe w Lubinie.